Tc İle Plakadan İsim Sorgulama

Plakadan isim sorgulama işlemlerinizi artık Tc no ile de yapabilirsiniz. Yapılan alt yapı düzenlemeler sayesinde plakadan isim sorgulama öğrenme yapılabilir.

Plakadan İsim Sorgulama

Araç ve plaka bilgileri ile aracın kime ait olduğunu öğrenmek ister misiniz? Trafikte mutlaka başımıza kötü niyetli sürücülerle karşılaşmışızdır. Trafik kurallarını çiğneyen ve bizim canımızı tehlikeye atan bu kişileri çoğumuz başımıza bir hal gelmediği sürece şikayet etmeyiz. Ama bu trafik magandasının kim olduğunu merak ederiz.Böyle bir durumla karşılaştığınız da kimden yardım alabilirsiniz? Bu kişiyi nasıl tespit edersiniz?

Artık bu bilgilere ulaşmak çok kolay. Trafiği tehlikeye sokan bu kişilerin kim olduğunu tespit etmek için tek yapmanız gereken plaka bilgilerini almak ve aşağıdaki tıklayınız kısmından işlemi gerçekleştirmektir.böylece siz zarar vermeye çalışan yada trafik sucu işleyen aracın kime ait olduğunu tespit edebiliyorsunuz.Bu bilgiler farklı suistimallere yol amcaya açık bir durum olduğundan bilgiler sınırlıdır.Daha detaylı bilgiyi ancak trafik şubeden yada suç duyurusu yaparak savcılık kanalı ile öğrenebilirsiniz.Kesinlikle trafik plakasını sorgulayarak kişinin ev adresi bilgilerine ulaşamazsınız.Sadece araç sahibinin kim olduğunu öğrenebileceğinizi unutmayınız.İkinci el araç alırken aracın eski sahibinin kim olduğunu da bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Plakadan İsim Sorgulama

Artık merak etmenize gerek yok acaba bu plaka kimin diye. Zira edevlet uygulamaları artık sizlere bir çok konuda bilgi paylaşımı yapmaktadır. Tabi plakaların doğru yazıldığına dikkat ediniz. Sorgulama işlemini gerçekleştiremeyen kullanıcılar yorum kısmına öğrenmek istedikleri plaka bilgilerini yazar salar özelden mail adresine bilgiler atılacaktır.

Plakadan araç sahibi sorgula TIKLAYINIZ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git