Sgk Hizmet Dökümü

sgk-hizmet-dokumu

İnsanlar özellikle sigortalı bir işten çalıştıklarında gelecekte emekli olmanın hayalini yaşamaktadır. Bunun ile birlikte sigortalı oldukları süre boyunca ve emeklilikleri geldiğinde bazı işlemler yapmaları gerekmektedir. Bu işlemler ile birlikte insanlar çok daha iyi bir emeklilik kazanmaktadır. Burada insanların en çok aradıkları ve gerekli olan belgelerden biri de SGK hizmet dökümü olmaktadır.

Bu hizmet dökümü ile yıllara göre ne kadar prim yatırıldığı ne kadar gün prim yatırıldığı gibi daha birçok işlem halledilmektedir. Bu sayede insanlar daha ne kadar prim yatıracaklarına ve emekli olduklarında ne kadar emekli maaşı alacaklarını internet üzerinden ve ya bir danışman ile çalışarak kolay bir şekilde öğrenmektedir. Bunun ile birlikte birçok insan SGK ile olan hizmet dökümü işlerinde hangi işinde ne kadar gün prim yatırıldığına dair ayrıntılı bir hesaplama da yapabilmektedir. Bütün bunlar birçok insan için kolaylaştırıcı bir etki ile birlikte yardımcı olmaktadır. Bunun ile birlikte SGK da yapılan işlemlerde alınan sağlık hizmetleri içinde birçok anlamda bazı durumlarda belgeler lazım olmaktadır.

Bu belgeler olmadan sizin dışında çocuğunuz eşiniz ve ya anne babanız sizi sigortanızdan yararlanıyor ise sıkıntı çıkabilmektedir. Bu tür bir sıkıntı ile karşılaşmamak için her zaman gerekli olan belgeleri yanında taşımak bir zorunluluk olmaktadır. Bu sayede insanlar çok iyi bir şekilde sigorta hizmeti almaktadır.

SGK Hizmet Dökümü

Konumuzdan Başlıklar:

Etiketler:

Sgk Hizmet Dökümü Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. sinan dedi ki:

  neden ssk ğün sayımı öğrenemiyorum

  1. admin dedi ki:

   E devlet şifreniz ile sisteme giriş yaparak gün sayınızı öğrene bilirsiniz.

  1. ilyas duman dedi ki:

   calıstıgım şirkette sigortamda giriş cıkış yapıldımı bilmek istiyorum

   1. admin dedi ki:

    Sorgulama linkine tıklayarak kimlik bilgileriniz ile sorgulama yapabilirsiniz. Yada E devlet şifreniz ile giriş yaprak ilgili bölümde sorgulamalar yer almaktadır. iyi günler.

 2. aliyıldız dedi ki:

  ssk çıkışım nezaman yapıldı

Sayfa başına git