E-Devlet Şifresi | E Devlet şifre işlemleri | SGK Sorgulamalar

Prim Günü Hesaplanması

Prim Günü Hesaplanması

prim-gunu-sorgulama

Prim Günü Hesaplanması, Sigorta işlemlerinde en karışık olan işlem sigorta prim gününün hesaplanması olmaktadır. Bu işlem SGK sitesinde çeşitli bilgiler girilerek görülebilmekte ancak her insan bu bilgilerden aynı şeyi anlamamaktadır.

Burada yapılması gereken işlem bu konuda uzman biri ile birlikte çalışıp ancak o şekilde doğru bir bilgiye ulaşılmaktadır. Sizlerin şu kadar prim yatırdım ne kadar daha yatırmam lazım ve ya primlerin şu kadar ne kadar emekli maaşı alırım gibi sorularınızı bu konuda uzman olan ve sizlere danışmanlık hizmeti veren birçok şirketten alabilmektesiniz. Burada yapılması gereken internet üzerinden SGK emekliliği konusunda uzman olan bir internet sitesine soru sormak ve ya sıkça sorular bölümünde sizin sıkıntınız ile ilgili soruya çözüm bulmak olmaktadır. Bir kişinin prim gününü öğrenmesinde iki türlü amaç olmaktadır. Bunlardan birincisi ne kadar daha prim yatırılacağının öğrenilmesi diğeri ise bu primler sonucunda emekli olunduğunda ne kadar maaş alınacağı bütün bunlar göz önüne alındığında insanlar bu bilgiler ile birlikte emekliliklerini öğrenmek ile kalmayıp aynı zamanda maaşlarını da öğrenmektedir.

Eğer SGK konusunda bunun dışında bir prim sıkıntısı yaşanıyor ise ve ya yatırdığınız primler sistemde gözükmüyor ise bu konuda gerekli evrakların hazırlanması ve ilgili kurum ve kuruluşlara gönderilmesi için iyi bir danışman şirketinden yardım alınmakta ve sigorta ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Prim Günü Hesaplanması

sgk

Prim Günü Hesaplama

Konumuzdan Başlıklar:
 • prim hesaplama ssk
 • Prim Günü Hesaplama
 • pirim gunu hesaplama
 • sigorta prim günü hesaplama
 • prim gn hesaplama
 • PRİMİ DOLUP GN BEKLEYEN MAAŞ ORTLAMASI HESABI

Etiketler:

Yorumlar
 1. özcan dedi ki:

  merhaba benim pirim günüm nekadar olmuş yazarmısınız teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Özcan Bey Merhaba, Pirim gününüzü E devlet sistemine, E devlet şifre ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz. İyi günler.

  2. Paulo dedi ki:

   18,09,66,Istanbul doğum tarih 07,1975 Almanyada yasiyorum okul ve 1983-84 mseelk yaptim 1985 evlendim 4 cocuk saybi oldum ve evlendikden sonra hic calismadim 2003 beyri alman vatandasiyim emekli olmak icin türk vatandaşliğına gecmem gerekiyormu basbakanimizin son geldignde 50nci yil icin türk vatandasligina girmemizin gerekmedigni ve alman vatandasi olarakda emekli olabilecegimizi söylenmişdi bu geçerlimi ve ne ödemem gerekiyor hic bir yerden yardim almiyorum ve hic almadim beyim calisiyor lütfen beni bilgilendirirseniz tesekkür ederim.

   1. admin dedi ki:

    Merhabalar, Durumunuz ile iliglili olarak SGK’ya giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla

 2. abidin erdoğan dedi ki:

  sigorta pirim sorgulama