E-Devlet Şifresi |  E Devlet şifre işlemleri | SGK Sorgulamalar

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

26.09.2017
Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Sabun paketleme işi ev ortamında çok rahat yapılmakta olup hızlıca ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bireyler ise evde sabun paketleme işi veren firmalar ile nasıl irtibat kuracaklarını bilmemekte. Hali ile bu işe ilk kez girecek olanlar, nasıl hareket edeceğini bilmedikleri için bu gelir kapısından mahrum olmaktadırlar. Bizde onlar adına firmalar ile irtibat kurarak, mail aracılığı ile iş tekliflerini firmalara ileterek hızlıca işin evinize gelmesinde öncülük sağlıyoruz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Bu işten para kazanmak isteyenler hızlıca firmalar ile iletişim kurabilir. Söz konusu evde sabun paketleme ile her ay düzenli bir gelir sahibi olabilir, ek gelir sağlayarak evin bütçesine büyük katkılar sağlayabilirsiniz. Hem kolay bir iş türü hem de rahat bir şekilde para kazanma fırsatını sunan sabun paketlemelerde, genelde firmada çalışan birey sizlere paketleme yapacağınız paketleri ve sabunları vererek, gün sonunda onları teslim almaya gelmektedir. Burada firmaların amacı sigortasız işçi çalıştırarak kar marjlarını daha da artırma amacındalar. Yani fabrikalarda olsa her işçi başına firma karın yarısını veriyor ancak bu şekilde yaptıklarında, o verdikleri parayı kendi ceplerine indirmektedirler. Bu yüzden bu yöntem onlar adına daha da karlı. Ev ortamında çalışacak bireylere ulaşarak, sabun paketleme yapmalarının ardından, ücretlerini günlük veya haftalık bazda vermektedir.

Sayısı fark etmeksizin ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanmak sizlerin ellerinde. Zira normal şartlarda bir insanın sabun paketleme işinden günlük olarak kazandığı tutar 70 TL altındadır. Bu nedenle ortalama bir fiyat vermek istersek, gündelik olarak cebinize 50/55 TL arasında bir ücret girecektir. Bazı firmalar genelde tane başı çalışsalar da çoğu firma gündelikçi olarak belirli bir sayı kotasını doldurmanızı talep edebilir. Burada dikkat edeceğiniz noktalardan biri de sabun paketleme işlerinde sabunları düzenli ve disiplinli bir şekilde teslim etmenizde öncülük etmenizdir.

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Öncelikle bilmeniz gerekenlerden en önemlisi başvuruların mail aracılığı ile yapılmasıdır. Mail için siberalemi@hotmail.com dan adınız, soyadınız ve doğum tarihinizi ek olarak ikamet ilinizi belirtmeniz durumunda vereceğiniz numara dahilinde sizleri firmalara öneriyoruz. Hali ile başvuruların cevapları telefondan yanıtlanıyor.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Malek dedi ki:

    Bende istiyorum izmir