E-Devlet Şifresi |  E Devlet şifre işlemleri | SGK Sorgulamalar

Evde Priz Montaj İşi Veren Firmalar

25.07.2017
Evde Priz Montaj İşi Veren Firmalar

Ev ortamında rahat bir şekilde yapabileceğiniz ek işler neler konusunda bugün sizlere evde priz montaj işi veren firmalar ve özellikleri hakkında bilgiler vermek istedik. Söz konusu ek iş yapmak isteyen şahıslar veya aileler, bu iş konusunda detaylı bilgileri alarak hızlıca para kazanma şansı yakalayabilirler. 2017 ek iş veren firmalar olarak sitemiz ile ortaklaşa hareket eden firmaların tamamı, mailler aracılığı ile iş başvurularını kabul ederek, aracı olan site sayesinde hızlı olarak işlere başlayarak para kazanma fırsatını sunmaktayız.

Priz Montaj İşi Veren Firmalar

Montaj işi sizlere zor gelebilir ancak anlatımlı görseller ve örnek bir şablon verildiğinde ne kadar basit olduğunu görünce hızlı ve seri olarak işleri teslim edeceksiniz. Evlerde yapacağınız bu iş türünde üçlü priz montajının daha fazla tutulduğunu belirtelim. Burada verilen ara kablo ve düzenekleri tornavida ile monte ediyor ve paketin içine bırakarak teslim etme aşamasına geçiyorsunuz. Priz montaj işinde ücret adet bazlı olduğu için her parça başına ortalama olarak 0,5 krş vermektedir. Normal şartlarda bir insanın kazandığı para günlük bazda, 70/80 TL arasında değişmektedir. Bunu aşmak tamamı ile sizlere kaldığı için daha yüksek gelirler elde etmek isteyenler biraz daha işin üzerinde kalmalı.

Hangi ek işi yapabilirim konusunda kararsız kalanlar kesinlikle tercihlerini priz montajı gibi önemli iş kollarından birinden yana kullanabilir. Yapılan görüşmeler genelde mail üzerinden olduğu için söz konusu işin miktarı ve fiyatları hakkında tüm detayları iş veren ile görüşmeniz önerilir.

Evde Priz Montajı

Her firma öncelikle sağlam, dürüst ve işleri zamanında teslim eden bireyler ile çalışmak istemektedir. Bu nedenle yapacağınız işlere özen göstermeli ve alıcı olurcasına temiz yapmanız önerilir. Bu sayede zamanla hem maaş yükselir hem de zevk alarak daha verimli çalışabilirsiniz.

Öncelikle bilmeniz gerekenlerden en önemlisi başvuruların mail aracılığı ile yapılmasıdır. Mail için siberalemi@hotmail.com dan adınız, soyadınız ve doğum tarihinizi ek olarak ikamet ilinizi belirtmeniz durumunda vereceğiniz numara dahilinde sizleri firmalara öneriyoruz. Hali ile başvuruların cevapları telefondan yanıtlanıyor.

Etiketler:

Yorumlar
  1. nurten dedi ki:

    evde prız montaj işi yapmak istiyorum istanbul sancaktepe sarıgazide oturuyorum