Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar

Ev ortamında yapılacak işler arasında olan ve getirisi bakımından iyi sayılan evde kutu katlama işi ile firmalar sayesinde iş sahibi olabilirsiniz. Bir çok ilde aktif olarak iş sunan firmalar, evde çalışmak isteyen bireylere ek kazanç sağlaması ile bilinir. Kendi evinizde rahatça yaparak bundan da kazanç sağlayabileceğiniz bir meslek daha, evde kutu katlama işi ile boş vaktinizi değerlendirebilecek bununla da kalmayıp gelir elde edebileceksiniz.

Evde Kutu Katlama İşi

Bildiğiniz gibi insanlar her zaman en kolayını ve iyisini istemiştir. İşte kendi evinizde kutu katlayarak para kazanmak da bu isteğin yerine geçmiş sayılabilir. Herhangi bir tecrübe istemeyen bu işte ilk günlerden bile işi kavrayabilir ortaya eskisinden çok daha güzel şeyler çıkarabilirsiniz. Karton kutuların kullanımı günlük yaşantımız da birçok yerde rastlayabiliriz. Bu yüzden kutu gereksinimi de fazladır. Daha çok öğrenci ve ev hanımlarının aldığı bu iş sayesinde evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işte ustalaştıkça firmalar sizlerle daha çok iş yapmak isteyecek, verilen maaşı da bu doğrultuda arttıracaktır. Bazı teklifler 1 gününüzü almazken bazıları hatalarınızı alabilecek, boş zamanınızı da bir etkinlik ile doldurduğunuzu düşünebilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli bir yapısı olan kutu katlama işinin bir güzel yanı bu sektörde sık sık işçi aranmaktadır. Altın vb. satan kuyumcular olsun, gıda sektöründe yapılan kutular olsun, düğün, sünnet daha birçok çeşit çeşit kutuların katlanmasına ihtiyaç vardır. Kutu katlama işinde pratiklikte eklenince bu işte hem aldığınız para artar hem de verdiğiniz zaman azalır. Pek evde kutu katlama işinin maaşı ne kadardır? Tabi ki bu sorunun cevabını değiştiren birçok etmene bakılıyor. Bunlar öncelikle tecrübelerine, aldığı kutu sayısına ve işin zorluğuna göre alınan parayı azaltıp arttırabilirler. Fakat genel bir fiyat verecek olursak eğer saatte 10 15 TL civarında kazanabilirsiniz. Bu günde harcayacağınız işin uzunluğuna göre ortaya bir fiyat çıkar.Bu fiyatta işin kolaylığına göre gayet güzel bir fiyattır.

Evde Kutu Katlama İşi Verenler

Öncelikle bilmeniz gerekenlerden en önemlisi başvuruların mail aracılığı ile yapılmasıdır. Mail için siberalemi@hotmail.com dan adınız, soyadınız ve doğum tarihinizi ek olarak ikamet ilinizi belirtmeniz durumunda vereceğiniz numara dahilinde sizleri firmalara öneriyoruz. Hali ile başvuruların cevapları telefondan yanıtlanıyor.

İnternet ortamında ek iş veren firmalar olup bunlara başvuru yapabilirsiniz. Ancak günümüz şartlarında artık ek iş almak bile referans dahilinde oluyor. İşte referans konusunda bizler devreye girerek sizleri doğrudan mail aracılığı ile firmaya ulaştırıyoruz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git