Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Ev ortamında kına paketleme işi yaparak kolay para kazanmak isteyebilir bu sayede haneye ek iş yapmış olacak ve getiri kazanmış olacaksınız. Evde kına paketleme işi veren firmalar, son yıllarda giderek artmakta olup hemen tüm illerde bireyler ile çalışmaya başlamışlardır. Sizlere sunacağımız bilgiler vasıtası ile artık sizde evinizde rahat bir şekilde istediğiniz zamanlarda paketleme işine başlayarak para kazanabilir ve ev harcamalarınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Hem eğlenceli hem de kolay yapılabilir olması nedeni ile paketleme işini yaparken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile. Özellikle ev kadınları ve üniversite gençleri arasında ek iş arayanların ilk sırada takip ettiği iş kolu olan kına paketleme işi giderek önemini ve bütçesini artırmaktadır. Daha önceki konumuzda sizlere evde mandal montaj işi veren firmalar hakkında bilgilendirmeler yapmıştık. Burada ise evde kına paketleme işi olan akıllardaki soruları yanıtlayacağız. Bu sayede sizlerde bu iş kolunun masraflarını, getirilerini ve nerelerde bulabileceğinizi detaylıca yazdık.

Genele bakıldığında bahar ve yaz aylarında kınaya ihtiyaç oldukça fazladır. Zira düğün hazırlığı derken nişan günü kınaların süslenmiş paketlerde dağıtıldığını bilmenizde fayda var. Bu paketler öyle fabrikalarda hazır bir şekilde yapılmıyor ve iş çalışmasına yani el emeği ile ortaya çıkıyor. Güzel paketlere bırakılan kınalar kurdele veya süslü ipler ile bağlanarak paketleme yapılarak müşterilere verilir. Genelde aracı olan firmalar tüm masrafları kendi ceplerinden karşılayarak, evde iş yapacak bayanlara hazırlatarak hem onların para kazanmasını sağlıyor hem de kendilerinin daha fazla kar elde etmelerini sağlamakta. Firmaların sizleri tercih etmesindeki en önemli neden sigortasız olarak sizlere iş vermesidir. Bunu fabrika ortamında yapsalar daha fazla para ve vergi ödeyecekleri için bu yöntem onlar adına daha fazla getiri manası taşımaktadır.

Evde Kına Paketleme İşi Getirisi

Genelde firmalar tüm masrafları karşılamakta. Sadece ilk işte sizlerden paket ücretlerini talep edebilir bu nedenle kına paketleme işi veren firmaları ince eleyip sık dokunmak daha karlı olacaktır. Firmalar sürekli aynı kişiler ile çalışarak işi hızlandırma niyetindedir arayış içinde olmayıp işini sağlam yapanlara daha fazla iş türü vererek işi süreklilik arz etmektedir. Firmaların çoğu kına paketleme işinin nasıl yapıldığını sizlere önceden detaylıca açıklayarak bilgilendirme yapmaktadır. Bu nedenle ben nasıl yaparım kaygısına düşmeden sizlerde kolayca öğrenebilirsiniz bu işi.

Getiri bakımından hesaplama yapıldığında ise her paketleme başına sizlere 0,25 kuruş verilmektedir. Günde ortalama bir insan 75/90 TL lik bir paketleme yapabiliyor gelen bilgilere göre.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

2017 yılında sizlere bu işi yapan firmaların adreslerini mail vasıtası ile vereceğiz bu nedenle bizlere mailden ulaşarak konu başlığına kına paketleme işi yazmanız kafidir.

Sizlere firmaların açık adresini buraya yazmak yerine bizlere aşağıdan yorum atan kişilerin mail adreslerine (siberalemi@hotmail.com) direk atacağımızı belirtelim. Bu sayede karışıklık çıkmadan hızlı bilgilendirme yapılacak!

Etiketler:

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sibel dedi ki:

    Ben ve annem evde kına paketleme yada başka evde iş yapmak istiyoruz.

Sayfa başına git