E-Devlet Mobil Hizmetler

E-DEVLETTE MOBİL HİZMETLERİ

e-devlet_mobil_hizmetler

Birçok insan için E-devlet hizmetlerinin içinde neler olduğu ve tüm bu işlemlerin nasıl yapılacağı büyük bir merak konusu olmaktadır. Özellikle eskiden devlet dairelerinden zorlanarak yapılan birçok işin günümüzde artık mobil ortamda yapılması ile birlikte insanlar çok daha iyi bir hizmet almaktadır.

Bu konuda sigorta ve ya vergi gibi birçok işlemlerini bu sistem üzerinden halletmek isteyen insanlar öncesinde de örneğin bazı şifre işlemleri gibi işlemlerden geçmektedir. Bunun ile birlikte aile toplum kağıdı nüfus kayıt örneği gibi sürekli gerekli olan ve kullanılması gereken belge ve bilgileri de kolaylıkla hiçbir şekilde yorulmadan E-devlet üzerinden kolaylıkla halledilmektedir.  Bunun ile birlikte daha birçok devlet işinin de bu mobil hizmetler üzerinden halledilmesi ile insanlar için devlet işlerinde çok güzel ve kolay bir dönem başlamıştır. Öncesinde alınacak bir şifre ve ya mobil imza ile birlikte çok kolay bir kullanıma sahip ola E-devlet bu özelliği ile birçok insanında kullanabileceği bir işlem olmaktadır. Ancak tüm bunların yanında bu hizmetten yararlanmak isteyen insanları mutlaka takıldıkları bazı sorular ve ya sorunlar olmaktadır.

Bu soru ve ya sorunların çözümü için ise yine İnternet üzerinden yapılacak ufak bir araştırma ile birlikte bütün bu soru ve sorunların çözümlerini insanlar danışman İnternet siteleri aracılığı ile birlikte de çok kolay bir şekilde çözebilmektedir.

E-Devlet Mobil Hizmetler

E-Devlet Mobil imza

Konumuzdan Başlıklar:
 • aile toplum kağıdı
 • aile toplum kağıdı nereden alınır
 • aile toplum kağıdı sorgulama
 • aile toplum kağıdı çıkarma
 • aile toplum kağıdı nedir
 • aile toplum kağıdı e devlet
 • aile toplum kagidi nerden alinir
 • aile toplum ka??d? sorgulama

Etiketler:

E-Devlet Mobil Hizmetler Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. fikret dedi ki:

  aile toplum kağıdımı istiyorum

 2. penbe dedi ki:

  Aile toplum kagidi lazim

 3. Caglar dedi ki:

  Aile toplum kagadini nasil.nereden alabilirim telefondan e devletten girdim aile toplum belgesi diye cok birsey cikmadi kaymakamliktan mi alinir nasildir

  1. Sgk Uzman dedi ki:

   Merhaba çağlar. Aile toplum kağıdını https://www.turkiye.gov.tr/aile-ve-toplum-hizmetleri-genel-mudurlugu
   bu adresten ulaşabiliyorduk ancak sistem düzenleme yaparak kaldırmıştır. İlgili evrağı il ve ilçelerde bulunan nüfus müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor.

Sayfa başına git