Bursa SGK İl Müdürlüğü

Bursa ilinde bulunan SGK il müdürlüğüne gitmeden iletişim bilgilerini görmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bursa SGK il müdürlüğü bünyesinde sigortalı veya bağkurlu iseniz tüm bilgilerin yanıtlarını bulabilirsiniz.

Bursa SGK İl Müdürlüğü

Günümüz şartlarında SGK binasının nerede olduğunu hatta telefon numaralarını dahil yanınıza not etmenizde fayda vardır. Zira ani bir iş çıktığında dahi, SGK binasına gitmek hem zaman alacak hem de en ufak bir bilgi için kilometrelerce yol kat etmiş zahmetinde bulunabilirsiniz. Bu nedenle aşağıda adı geçen SGK il müdürlüğü numaralarını yanınıza not etmenizde fayda olacaktır.

Bursa SGK İl Müdürlüğü Adresi, Telefonu, Faks ve Yol Tarifi hakkında aklınıza takılanları da yine konu altından bizlere ulaştırıp cevap bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık sigortalı iseniz veya bağkurlu iseniz bir döküm için sigortaya gitmenize gerek. Her hangi bir yerde çıktı çıkaran bir kurumdan rahatlıkla sgk hizmet dökümü çıkartıp evraklarınızın arasına iliştirmek mümkün.

Aşağıdaki bilgiler Bursa ilinin SGK eski adı ile SSK dediğimiz bilgileri kapsamaktadır. Sizlerde bu bilgilere bakarak sormak istediğiniz konulardan iletişim kurabilirsiniz.

SGK iş binasında bir çok faaliyetlerin olduğunu söylemek mümkün. SGK binası mesai saatleri içinde çalışıyor. Yani hafta içi çalışmakta olup hafta sonları kapalıdır. Mesai saatleri ise sabah 08:00 / 17:00 arasındadır. Ancak bazı mevsimlerde saatlerin değişebileceğinin altını çizelim.

E-Posta bursasgim@sgk.gov.tr
Faks 0.224.225 29 86
Telefon 0.224.600 10 00 225 29 80
Adres Demirtaşpaşa M. İnönü Cad. No:114 Osmangazi/BURSA

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git