2017 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşları Yattı Mı?

Bakım maaşları konusunda her ay düzenli bir şekilde yatan evde bakım maaşları, 2017 nisan ayı içinde yattı mı soruların yanıtını aramaktayız. Ülke genelinde evde bakıcı maaşları, nisan 2017 tarihi itibari ile illerden alınan bilgiler neticesinde paylaşılmaktadır. Gerek PTT müdürlükleri gerekse de Ziraat bankası yetkililerinden edindiğimiz bilgiler sayesinde sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

Nisan Ayı Evde Bakım Maaşları Ne Kadar?

Nisan ayı evde bakım maaşları net tutar olarak 960 TL olup yılın 2. yarısında ilgili tutarın 990 TL olacağı gelen bilgiler arasındadır. Söz konusu bakım maaşı almak için bakıcı şartlarını yerine getirmeniz ve bu şartlar arasında en önemlisi olan gelir kriterini geçmemeniz gerekiyor. Bu nedenle ailede yaşayan bireylerin net geliri 847 TL nin altında olması zorunludur.

Bu nedenle aile hane gelirinin öncelikle gelir kriterlerine dikkat etmesi gerekiyor. Sonrasında ise bakıma muhtaçlık durumuna bakılmalıdır. Ek olarak sağlık kurulu raporunda ağır engelli olması da ve raporun en az %50 ve de üzeri olması gerekmektedir.

Nisan 2017 Bakıcı Maaşları Yatan İller

Nisan 2017 itibari ile şuan için her hangi bir ilin maaşları yatmadığını söyleyebiliriz. Aşağıdaki listede güncelleme olduğunda konumuz yeniden yenilenecektir. 2017 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşları Yattı mı sorusuna şuanda yanıtımız: yatmadığını belirtelim.

960,58 TL olan evde bakım maaşı, tüm illerde normal şartlarda nisan ayının 2. haftasında yatırılacaktır.

Evde Bakım Maaşı Yatan iller Nisan 2017 – http://edevletsifre.com

Şuanda bakıcı maaşları yatmamıştır…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git