15 Eylül 2018 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri?

15 Eylül 2018 evde bakım maaşı yatan iller hakkında bilgiye ihtiyaç duyanlar, web sitemiz sayesinde hangi illerin bakım parasının yattığını anlık hızlarda öğrenebilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirler. Bu sayede banka ATM cihazı önlerinde fazla durmadan zamandan kazanç sağlayabilirler.

Bizde araştırmalarımıza göre sizlere en net bilgiler eşliğinde maaşların hangi illerde yatıp yatmadığına bakıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Evde bakım parası alanların geçen ay zamlı maaşlarını almalarının ardından mart ayının bakım parasının ne zaman hesaplara geçeceği merak edilmekte. Öncelikle bilmenizde fayda var; evde bakım maaşları her ilde eş zamanlı yatmıyor yani bir ilde erken yatan bakım parası, gelecek ay yine o tarihte yatacak gibi bir kuralın olmadığını belirtelim. Bu nedenle bakıcılar, bu durumdan haklı olarak şikayet etmekteler. Bizde araştırmalarımıza güvenerek sizlere eş zamanlı olarak evde bakım parası yatan illeri güncel olarak liste halinde sunuyoruz!

15 Eylül 2018 Evde Bakım Maaşı

Ağustos ayının geçmesi ile beraber banka hesaplarında zamlı evde bakım parasının yattığını görerek sevinen bakıcılar, Eylül ayının gelmesi ile beraber yeniden banka hesaplarında maaşlarını görecekler. Bu arada bilmeniz açısından güncel maaş miktarını vermek istersek sizlere evde bakım maaşı 1179 lira olarak karşımıza çıkıyor. Yani 1085 ile kıyaslandığında zam miktarı 58 liralık bir artış söz konusu. Önceki ay zamlı aldığınız için evde bakım parasını bu ayda aynı tutarda alacağınızı belirtelim.

Önümüzdeki sürece baktığımızda ise Eylül 2018 ayında yeniden zamlı bir tutar alacaksınız. Yılda bildiğiniz gibi evde bakım parası 2 farklı ücret ile sizlere verilmektedir. Bu arada bilginiz olması açısından belirtmekte fayda varsa; bazı illerde yaşayan bakıcıların maaşlarını alamadıkları haberi geldi. Ancak bu bireylerin maaşları almamasındaki neden rapor sürelerinin geçmesi veya evde bakım maaşı alma kriterlerini yerine getirmemesi. Bildiğiniz gibi bakıcı olma şartlarında gelir kriteri de var ve bu kriterlere bakıldığında sigortalı bir işte çalışıyor ve ilgili tutarın üzerinde maaş alırsanız hızlıca bir sonraki ay bakım maaşınız kesilir!!!

Eylül 2018 evde bakım parası miktarı : 1179 TL

2018 Evde bakım maaşı kişi başı düşen miktar (Muhtaçlık Sınırı): 967,27 TL 

Bir çok bakıcı, 2018 ağustos ayında maaşlarında artma beklemektedir. Bu nedenle zamlı tutarları gelecek ay alacaksınız. İlgili maaş miktarı ise 1179 TL olup, Ziraat bankası vadesiz hesaplarına yatacaktır.

Eylül 2018 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

https://www.evdebakimmaasi.net adlı internet sitesinin haberine göre evde bakım maaşları ağustos 2018 ödemeleri tarihi belli oldu. Bildiğiniz gibi bu sitenin ekip ile çalıştığını önceden belirtmiştik. Bu nedenle  81 ilin tamamında anlık iletişim kurarak, evde bakım maaşı alanlara full destek olmaktadır. Gerçek bilginin yanında zamana değer verdikleri için onları da tebrik ettiğimizi belirtelim.

Bildiğiniz gibi bakıcı maaşları ayın 9’unda başlıyor önceki aylara bakıldığında ve tam net olmamakla beraber ayın 12 sine kadar tüm illerin bakım parası yatıyor. Eylül 2018 için ise ödeme tarihleri biraz gecikmeli olarak yatabileceğini belirtelim. Bakanlık ilgili tutarları eylül 2018 için ilk haftasında il müdürlüklerine gönderirken, gerekli olan kontrol aşamalarının hızlanmaması nedeni ile 9 eylül 2018 de başlaması planlanıyor!

Evde Bakım Parası Alanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir çok birey evde bakım parası aldığında hangi kredi kartını kullanmak istediğini merak edebilir. Zira bakıcı maaşları alanlar bankadan maaşlarını alsalar dahi, farklı bir bankadan kredi kartı başvurusu yaparak kart sahibi olabilirler. Ancak hangi bankanın kredi kartı daha avantajlıdır, konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Zira bir çok bankanın kredi kartı olmasına rağmen masraf almaları insanları üzmektedir. Bizde sizler için araştırmalarımıza göre avantajlı kredi kartı ve masrafsız kredi kartı veren bankaları listeledik.

  • Cepteteb kredi kartı başvurusu ; başvuru yaptığınızda ortalama 1 hafta içinde kartınız elinizde oluyor. Bir çok ayrıcalık veren cepteteb kredi kartı TEB bankası tarafından müşterilere verilir. En önemli avantajlı tam 500 TL’ye kadar bonus vermekte. Fatura talimatı, sözünüze bonus, alışverişlerde %20 indirim hatta taksit sayısına ek +3 taksit yapma şansları da var.
  • One Garanti kredi kartı başvurusu ; Garanti bankası uygulaması olan one garanti ile havale eft ücretsiz üstelik birikim kumbara sayesinde %10 üzeri faiz oranları ile mevduatlara getiri söz konusu. Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu yaparak bu uygulama üzerinden bir çok avantaja sahip olabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu ; Kuveyt türk hizmeti olan senin bankan ile eft veya havaleye para ödenmez. Bir çok vadeli mevduat hesaplarında kazanç söz konusu. Altın hesapları sayesinde altınların yastık altında kalmadan senin bankan sayesinde değerine değer katacak.
  • Akbank direkt kredi kartı başvurusu ; Akbank kırmızı banka olarak hafızalarda yer edinse de, bankanın bankacılık hizmetlerinden en önemlisi olan kredi kartı hizmetinden yararlanmak mümkün. Yapmanız gereken ise sadece akbank direkt bankacılık içinde kart başvurusu yapmak. Kartınız sadece 7 gün içinde elinizde olacak.

Evde Bakım Parası Yatan İller 15 Eylül 2018

Ziraat bankası ve aile sosyal pol. bakanlığı tarafından edinilen bilgilere göre aşağıdaki illerin  15 eylül 2018 tarihinde evde bakım maaşlarını yattığını görebilirsiniz. Bazı illerin bakım maaşları ilgili tarihlerde aynı şekilde yatmamaktadır. Bu nedenle bakıcı aylıkları bu ay bu tarihte bu ilde yatmış ise, gelecek ay aynı tarihte kesin yatacak diye bir tabir bulunmuyor.

2018 eylül ayı evde bakım maaşı yattı mı, eylül 2018 evde bakım parası ne kadar, 2018 eylül evde bakıcı paraları ve evde bakım hizmetleri tutarı hakkında güncel bilgileri edevletsifre.com adresimizde bulabilirsiniz.

BAKICI AYLIĞI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

EVDE BAKIM MAAŞI ANDORİD UYGULAMASI İNDİR

Güncelleme: Aşağıdaki iller 15 eylül 2018 için yatırılacak olan illerin listesidir. Bazı illerde bir kaç ilçe yatabilir. Çoğu illerin bakım maaşları yatmamıştır ( ile gösterilen) , yatmayanlar (  kırmızı renk) ve 24 saat içinde yatacak olan (  sarı renk) iller hakkında iletişim halindeyiz görevlilerden yatırıldı haberi gelir gelmez bu konuda güncelleme yapılacaktır !!!

TÜM İLLERİ GÖRMEK İÇİN MOBİLDEN EKRANI YATAY YAPIN!!!

1- Adana 2- Adıyaman 3- Afyon
4- Ağrı 5- Amasya 6- Ankara
7- Antalya 8- Artvin  9- Aydın 
10- Balıkesir 11- Bilecik 12- Bingöl
13-Bitlis 14- Bolu 15- Burdur
16- Bursa 17- Çanakkale 18- Çankırı 
19- Çorum  20- Denizli 21- Diyarbakır
22- Edirne 23- Elazığ 24- Erzincan 
25- Erzurum 26- Eskişehir 27- Gaziantep
28- Giresun 29- Gümüşhane  30- Hakkari
31- Hatay 32- Isparta 33- İçel
34- İstanbul 35- İzmir 36- Kars

Değerli edevletsifre.com ziyaretçisi yatan illerin listesi sayfanın aşağısına doğru devam ediyor. Bakım parası yatan illerin listesi için bilgileri okumaya devam edebilirsiniz.

 


GÜNCELLEME 2: BURADA YATTIĞI HALDE ( BUTON YANIP DA HESABA GEÇMEDİĞİNDE, BAKIM PARANIZ KESİLMİŞ OLABİLİR!!!!)

37- Kastamonu 38- Kayseri  ! 39- Kırklareli
40- Kırşehir 41- Kocaeli 42- Konya
43- Kütahya  44- Malatya 45- Manisa
46- Kahramanmaraş 47- Mardin 48- Muğla
49- Muş 50- Nevşehir  51- Niğde
52- Ordu 53- Rize 54- Sakarya
55- Samsun 56- Siirt 57- Sinop
58- Sivas 59- Tekirdağ 60- Tokat
61- Trabzon 62- Tunceli 63- Şanlıurfa
64- Uşak 65- Van 66- Yozgat !
67- Zonguldak 68- Aksaray 69- Bayburt
70- Karaman  71- Kırıkkale 72- Batman
73- Şırnak 74- Bartın 75- Ardahan
76- Iğdır 77- Yalova 78- Karabük  !
79- Kilis 80- Osmaniye 81- Düzce

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git